Новини

Вчора, 11 червня на сайті Хмельницької обласної прокуратури оприлюднена інформація щодо повідомлення про підозру начальнику однієї з філій ДП «Хмельницький облавтодор» у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). За даними слідства посадовець вимагав та отримав від громадянина кошти за продаж без відповідного документального оформлення 170 тонн щебеню, видобутого на території родовища, яке перебуває у віданні підприємства.

Компанія АТ «ДАК «Автомобільні дороги України» глибоко засуджує корупцію як незаконний та неетичний спосіб ведення діяльності.

Усвідомлюючи відповідальність за утвердження цінностей верховенства права та доброчесності, дбаючи про ділову репутацію, в Компанії розроблені та впроваджені відповідні внутрішні документи, дотримання яких є обовʼязковим для кожного працівника.

Наказом т.в.о. директора ДП «Хмельницький облавтодор», з 12 червня керівника філії на 2 місяці відсторонено від займаної посади без збереження заробітної плати.

Зі свого боку ми максимально будемо сприяти слідству для встановлення всіх обʼєктивних даних та обставин у рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні.