Наглядова рада
Голова Наглядової ради

Сімак Сергій Васильович

Професор кафедри публічного управління та економіки Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, доктор наук з державного управління, голова правління «Української асоціації винахідників».

Освіта:
1991 – 1993 - «Київський технікум готельного господарства», Правознавство.
1993 – 1997 – Київський економічний інститут менеджменту, менеджер зовнішньоекономічної діяльності підприємства.
2011 – Чорноморський національний університет ім. Петра Могили, механізми державного управління.
2013-2013 – Академія муніципального управління, Адміністративний менеджмент.
2017 - Чорноморський національний університет ім. Петра Могили, механізми державного управління.

Досвід:
Має досвід в управлінні будівельною компанією, займав посаду в керівництві Київської міської державної адміністрації, начальника Управління перспективного розвитку та координації будівництва, відповідав за підготовку об’єктів інфраструктури міста Києва до проведення Євро 2012, очолював Державний концерн «Спортивні арени України», під його керівництвом була розроблена концепція реформування та розвитку концерну, автор понад 100 наукових праць, у тому числі 3 монографій.
Член Наглядової ради

Прокопчук Олег Михайлович

Адвокат, член Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.
1994–1999 роки - закінчив Вищу школу права при Інституті держави і права імені В.М. Корецького Національної академії Наук України, кваліфікація – юрист.

Трудова діяльність:
Практикуючий адвокат з 2003 року, голова адвокатського об’єднання «Прокопчук і партнери». Державний службовець у відставці (Указом Президента України від 22.01.2016 року присвоєно третій ранг державного службовця) .Загальний стаж роботи на керівних посадах – понад 20 років.
Член Наглядової ради

Почтарьов Андрій Олександрович

Загальний стаж роботи понад 34 роки. Стаж державної служби понад 25 років.

Впродовж кар’єри працював на експертних і керівних посадах у Міністерстві економіки України, Службі Віце-прем’єр-міністра України з питань економіки, Національному агентстві України з питань розвитку та Європейської інтеграції, Миколаївській ОДА, ДАП “Україна, Київській міській державні адміністрації, Державному агентстві автомобільних доріг України.

19.06.2020 призначений заступником Голови Державного агентства автомобільних доріг України
Член Наглядової ради

Єршов Артемій Михайлович

Топ-менеджер з більш ніж 27-річним досвідом роботи на керівних посадах в приватному та державному секторах економіки. На сьогоднішній день є головою правління АТ "Українська біржа", заступником Голови Наглядової ради ПАРД, радником Голови Державного агентства автомобільних доріг України.

Артемій був керівником комерційних банків (в 1999-2003 - головою правління АБ «Перший Інвестиційний Банк», АБ «Кліринговий Дім»), стратегічних державних активів (в 2003-2007 входив до складу правління ВАТ «Укртелеком» та ПАТ «Державний Ощадний Банк України»), провідної української інвестиційної компанії (очолював ТОВ «Тройка Діалог Україна» в 2007-2013). В 2018-2019 входив до складу наглядових рад Альфа-банку та Укрсоцбанку. Також Артемій має досвід роботи на держслужбі (очолював управління іноземних інвестицій і кредитів міністерства економіки України в 1998).
Член Наглядової ради

Шубенко Олександр Анатолійович

ТОП-менеджер із більш ніж п’ятнадцятирічним досвідом, провідний експерт у галузі цифрової трансформації. 

Досвід Олександра поєднує управління комерційними структурами та роль трансформаційного лідера у державному секторі. У фокусі Олександра - масштабні перетворення на підприємствах різних галузей економіки, які реалізуються завдяки впровадженню сучасних IT рішень, технологій та підходів. Машинобудівні, виробничі, ремонтні підприємства, компанії національного масштабу з оптової та роздрібної торгівлі, сфери послуг, проектні організації - це тільки частина сфери компетенції Олександра.

Понад 5 років Олександр очолював Департамент інформаційних технологій Державного Концерну “Укроборонпром”. Під його управлінням у Концерні, який історично належить до однієї з найбільш застарілих та зарегульованих з точки зору процесів та управління галузей, було реалізовано сотні проектів з цифрової трансформації. Досягнуто безпрецедентної для галузі прозорості, керованості та прогнозованості, як на низці окремих промислових підприємств, так і на рівні Концерну в цілому. 

За вагомий внесок у розвиток у розвиток оборонної промисловості України Олександра було нагороджено Почесною відзнакою ДК “Укроборонпром”.