Новини

6 листопада 2020 року відбулося перше засідання Наглядової ради АТ «ДАК «Автомобільні дороги України».

Склад Наглядової ради було затверджено Кабінетом міністрів України у розпорядженні від 04 листопада 2020 р. № 1383-р.

До складу Наглядової ради увійшли державні службовці та незалежні експерти, обрані на підставі результатів конкурсного відбору:

  • Прокопчук Олег Михайлович, адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Прокопчук і партнери», член Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури
  • Сімак Сергій Васильович, Професор Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського, Доктор наук з державного управління, Голова правління «Української асоціації винахідників»
  • Шубенко Олександр Анатолійович, експерт з цифрової трансформації с 15 річним управлінським досвідом в різних галузях, зокрема в оборонній
  • Єршов Артемій Михайлович, топ-менеджер, входив до складу наглядової ради ПФТС (пізніше – «Фондове партнерство»), Trastakomercbanka, Української біржі, Альфа-Банку. На сьогоднішній день є Заступником Голови Наглядової ради ПАРД. Має досвід роботи на держслужбі (очолював управління іноземних інвестицій і кредитів міністерства економіки України в 1998-му році). Очолює «Українську біржу» з квітня 2020 року.
  • Почтарьов Андрій Олександрович, заступник Голови Укравтодору

До початку засідання усі члени Наглядової Ради підписали відповідні контракти з АТ «ДАК «Автомобільні дороги України». Склад Наглядової Ради обирається терміном на 3 роки.

На першому засіданні Cімака Сергія Васильовича було обрано головою Наглядової ради та Семенович Тетяну Олександрівну, корпоративним секретарем АТ «ДАК «Автомобільні дороги України».

«З початку роботи нашої команди в Укравтодорі реформування ДАКу було одним із пріоритетів. Нами був проведений внутрішній аудит, ініційовані кримінальні справи у регіональних структурах, де були виявлені корупційні порушення. І хоч значна частина обласних ДАКів була штучним чином доведена до банкрутства, у його системі працює близько 16 000 осіб, він володіє значними матеріально-технічними ресурсами, деякі з яких – є частиною критичної інфраструктури держави.

На старті ми йшли за принципом – провести «санацію» хворої структури, не зашкодивши державним інтересам. Створення Наглядової ради є важливим кроком до системної трансформації ДАКу, відповідно до них принципів» – коментує Олександр Кубраков, Голова Укравтодору.

До компетенції Наглядової ради належать питання стратегічного розвитку АТ «ДАК «Автомобільні дороги України», його фінансової діяльності, внутрішнього аудиту та корпоративної діяльності.