Uncategorized
✅ Агентство відновлення запровадило нову методику закупівель експлуатаційного утримання доріг, яка зробить процедури закупівель та виконання робіт більш прозорими та ефективними, дозволить збільшити конкуренцію та обрати надійні та спроможні компанії.
Детальніше http://surl.li/sbwqq
✅ Агентство відновлення розробило новий порядок аналізу поточних цін на матеріальні ресурси в будівництві доріг і соціальної інфраструктури. 20 служб в регіонах вже користуються ним в роботі. Розповідаємо, що змінилося і як новий порядок допоможе знизити корупційні ризики під час закупівель та оптимізувати витрати в проєктах відновлення.
Детальніше http://surl.li/sbwru
✅ Для врегулювання забудови в межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування державного значення працюэ робоча група. До складу якої увійшли представники Агентства відновлення, Служб відновлення в областях, Національного інституту розвитку інфраструктури та консультанти, залучені USAID.
Детальніше http://surl.li/sbwsk
✅ Агентство відновлення впровадило Кодекс етичної поведінки. Розроблений в рамках ACAP – Anti-Corruption-Action-Plan, за підтримки ЄБРР і у партнерстві з Базельським Інститутом Управління, цей Кодекс є важливою віхою в посиленні спроможності Агентства.
Детальніше http://surl.li/sbwqz