Новини
У ЗМІ шириться інформація щодо ухвалення Берегівським районним судом Закарпатської області вироку, яким т.в.о. директора «Закарпатський облавтодор» визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України та призначено покарання із застосуванням ст. 69 КК України у виді позбавлення волі на чотири роки з конфіскацією всього майна.
Посадовець надавав послуги з незаконного переправлення ухилянтів через державний кордон України до країн Європейського Союзу.

Відповідно до положень чинного законодавства Компанія гостро реагує на факти порушення закону її працівниками. І попри те, що вчинені дії безпосередньо не пов’язані з виконанням службових обов’язків та не віднесені чинним законодавством до корупційних, така діяльність є неприйнятною та грубо порушує Кодекс етики та ділової поведінки АТ «ДАК «Автомобільні дороги України».
Усвідомлюючи відповідальність за утвердження цінностей верховенства права та доброчесності, дбаючи про власну ділову репутацію, АТ «ДАК «Автомобільні дороги України» розроблені та впроваджені в діяльність відповідні внутрішні документи, дотримання яких є обов’язком кожного працівника Компанії.
Дотримуючись принципової та послідовної позиції, Компанія припинила трудові відносини з посадовою особою ДП «Закарпатський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» Дужаром Томасом Ігоровичем.

Вкотре наголошуємо на необхідності дотримання працівниками чинного законодавства та встановлених етичних норм не лише у процесі виробничої діяльності, а й у повсякденному житті, особливо зараз, у воєнний час, коли країна бореться з агресором, відстоюючи право на свободу та незалежність.