Новини

На базі Сумського облавтодору виробляють бітумну емульсію, яка є основою в’яжучих при будівництві та ремонті автомобільних доріг. 

Сумська область – прифронтова, і для функціонування всіх важливих логістичних коридорів та забезпечення першочергових потреб громад – дорожні підприємства виконують дрібні та аварійні ремонти доріг. 

25 травня Ольга Корх Перший заступник Голови Правління, т.в.о. Голови Правління АТ «ДАК «Автомобільні дороги України» відвідала філію «Сумська ДЕД» та ознайомилась з роботою установки для приготування бітумних катіонних емульсій.

 «З огляду на воєнний час в країні, про масштабні ремонти поки не йдеться, проте зараз галузь працює для забезпечення першочергових потреб користувачів доріг. Наявність установки в регіоні дасть можливість дорожнім підприємствам спростити логістику на доставлення найнеобхідніших матеріалів та виконувати роботи якісно та економічно вигідно», – зазначила Ольга Корх.

Потужність установки  «Катіон-10» – близько 75 тонн на день.  

Бітумні емульсії доступні для замовлення: 0503073500 Володимир Миколайович 


Нагадаємо, що
дочірні підприємства в регіонах мають якісні матеріали, для забезпечення базових потреб по ремонту та утриманню автошляхів країни, і є надійним постачальником з конкурентними цінами на ринку.

Ознайомитись з переліком підприємств та ціновими пропозиціями можна за посиланням: https://cutt.ly/DCn8xas